Kde sjednat cestovní pojištění

Jedete na dovolenou na Slovensko a chystáte se sjednat cestovní pojištění? Máte tedy dvě možnosti: na pobočce jedné z pojišťoven, nebo online.

Pobočka nebo internet?

Pokud se chystáte na pobočku, připravte se, že to bude trvat déle. Fronty v pojišťovnách bývají dost dlouhé. Jestliže se chystáte na jednu pobočku – předem si najděte nejvýhodnější nabídku. V samotné pojišťovně vám vždy nabídnou pro ně výhodnou nabídku. Jestliže se chystáte uzavřít cestovní pojištění přes online webové stránky, výrazně na tom můžete ušetřit. Sjednání cestovního pojištění online bývá o dost levnější. Někde nabízejí i 50% slevu na pojištění. Další výhodou je rychlost a pohodlnost sjednávání. Pouze vyplníte na dané pojišťovně všechny údaje o vás a odešlete. To je vše. Vše je velice rychlé a jednoduché. Cestovní pojištění můžete zaplatit například platební kartou, internetbankingem, přes bankovní účet či složenkou.

Připojištění

Máte rádi opravdovou jistotu a pocit bezpečí? Zde je možnost se ještě k cestovnímu pojištění připojistit. A jaká připojištění lze k cestovnímu pojištění sjednat? První možností si připojistit vyšší krytí pro léčebné výlohy. Dále je možné si zaplatit nadstandardní asistenční služby. Jako další, co lze připojistit, je pojištění odpovědnosti za škody způsobené druhé osobě. Také se lze pojistit proti stornu. Jako připojištění lze sjednat i připojištění zavazadel proti poškození. Toto pojištění je doporučováno hlavně při letech do zahraničí. Pokud se chystáte například do Tater na lyžování, je dobré si sjednat připojištění zimního a také rizikového sportu. Pokud si sjednáváte pojištění online, můžete si tam své požadavky zadat a dle vašeho přání vám bude vytvořeno cestovní pojištění i s některými připojištěními.

povinné ručení srovnáno ihned, havarijní pojištění srovnání, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla

Cestovní pojištění na slovensko